نکات و تحقیقات و خاطراتی در رابطه با عرفان و فلسفه و ...

خاطرات و تحقیقات و نکاتی پیرامون فلسفه و عرفان و...

نکات و تحقیقات و خاطراتی در رابطه با عرفان و فلسفه و ...

خاطرات و تحقیقات و نکاتی پیرامون فلسفه و عرفان و...

نکات و تحقیقات و خاطراتی در رابطه با عرفان و فلسفه و ...

هو

یا علی

در این وبلاگ قصد بر آن دارم تا شمه ای از خاطرات و تحقیقات شخصیم را در زمینه عرفان و فلسفه ... در این وبلاگ قرار بدهم.


- این وبلاگ جنبه ی شخصی دارد و فقط به عنوان بانکیست جهت ذخیره ی مطالب جمع آوری شده و یا نوشته شده توسط حقیر.

خاک پای محبان مولا علی
امید / ش - بروجرد

کانال تلگرام:
AsrareTohid@

انتقال دفعی بدن مثالی

دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۴۳ ب.ظ

هو 

نکته ۲۸

..در رابطه با برونفکنی و سیر در عالم با بدن مثالی موضوعی مطرح است که آیا با بدن مثالی هرکجا که مد نظرمان باشد می توان برویم یا خیر؟


چنانچه که تجربه شده است رفتن به مکان خاصی که مد نظرمان است با بدن مثالی به دو صورت امکان پذیر است یا به صورت دفعی شخص منتقل می شود و یا به صورتی است که با اطلاع کامل از جزییات مسیر شخص می تواند به مکان مورد نظر برود.


انتقال دفعی با بدن مثالی تنها در صورتی امکان پذیر است که شخص قبلا به آن مکان رفته باشد و جزییات آن مکان را مد نظر داشته باشد و الا اگر بخواهد با شواهدی مانند عکس و... به آن مکان منتقل بشود ممکن است به عوالمی وارد شود که شباهت بسیاری به مکان مورد نظر شخص دارد و برونفکن فکر می کند که به مکانی که مد نظر داشته منتقل شده است. البته باید توجه داشت که اولیاء الله به جهت اشرافی که دارند می توانند با انتقال دفعی به مکانی که مد نظرشان است منتقل بشوند.


و در صورتی که شخص برونفکن  بخواهد به مکانی برود که تا به حال به آن جا نرفته است باید علاوه بر تسلط بر نقشه ی راه ها تا حدودی نیز باید به علم نجوم آماتوری آشنا باشد تا بتواند صور فلکی را شناسایی کند ؛ برای مثال شخص برونفکن با شناسایی صورت فلکی دب اصغر و ستاره ی قطبی پلاریس می تواند با سرعت به سمت این ستاره پرواز کند و با فاصله گرفتن از کره ی زمین, اشراف بر راه های کره ی زمین که در در ساعت خاص متناسب با جهت صورت فلکی دب اکبر است پیدا کند و با مطالعه ای که در رابطه با نقشه ی راه ها داشته می تواند به سمت مکان مورد نظر انتقال پیدا کند.


همچنین پرواز کردن به سمت سیارات منظومه شمسی نیاز به آگاهی کامل از صور فلکی و جایگاهشان دارد ؛ و باید دانست که   به جز محدودیتی که در زمان برونفکنی (جهت یادآوردن برونفکنی) وجود دارد محدودیتی در رابطه با سفر کردن در عالم وجود ندارد چنانچه حضرت استاد صمدی آملی می فرمودند:


کسانی که در عالم سیر کرده اند پایانی برای آن ندیده اند....


یا علی مدد 


🖋ا/ش

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">